August 2011

a little girl needs advice.

14. august 2011 at 15:34 Blog - News
Tenhle článek nebude moc dlouhý. Píšu z hotelu, kde je mizerná wi-fi takže se mi laptop pořád seká. Jelikož jsem velmi neoriginální člověk, tak vás žádám o radu. Celý den jsem přemýšlela o názvu toho grafického blogu :D nic mě nenapadlo. Chtěla bych něco originálního, něco co tu ještě nebylo. Pokud by vás náhodou něco napodlo tak neváhejte a pište :) a kdo by měl zájem se mnou ten blog založit tak piště :D

Pozastavení nebo konec?

12. august 2011 at 11:59 | Lexie |  Blog - News
Moc se omlouvám afftíčkám, že jsem tu nebyla. Byla jsem u kamarádky na vesnici. Po dlouhé době jsme si dali redbulla a ... nevěděla jsem, že ste po něm totálně mimo mísu. Takhle vysmátá jsem už dlouho nebyla :D Už vás nebudu nudit svými zážitky. Půjdu rovnou k věci. Zítra frrnnnk do řecka na celý týden. \takže to pozastavení bude určitě. mrzní mě , že se do castingu na spoluadminku nikdo nepřihlásil. Vůbec nemám chuť psát články, ale vůbec. S taylormomsen-daily to taky jde s kopce. Prostě to už není ono. Cassie na blog úplně kašle takže pokud se v dohledné době nikdo nepřihlásí tak tu bude hoodně dlouhé pozastavení. Spíš si říkám, že si zoložím jen grafický blog. Já vím, že blogy střídám jako ponožky a nikde moc dlouho nevydržím, ale to pokušení je moc velké :D. Myslím blog, kde by bylo třeba 5 adminů. Pokud by měl někdo zájem se mnou takový blog mít tak ať se ozve.

Casting na Spoluadminku


New family site!

3. august 2011 at 21:16 Blog - News
Ti kdo četli mé minulé diary vědí, že mam chuť založit si další blog. Někteří mě odrazovali, někteří zase podporovali. Tak je to tu :D Vítejte na taylormomsen-daily .. Berte ohledy na to, že ho mám teprve pár dní. Gallerii i filmografii mám hotovou. Dneska jsem udělala design. Na první pohled uvidíte, že jsem fakt neměla náladu. Je dělaný s toho co je tady. Prostě jsem si nemohla pomoc, protože ten design tady se mi začal strašně líbít :D. Takže u designu nečekejte nic nového. Jak to bude s títo blogem to nevím. Určitě ho nechci opustit. na to ho mám až moc ráda. Ale teď bych se chtěla víc věnovat TM-D. Takže od tohoto blogu si dávám na čas pauzu, ale určitě se v září vrátim :) Jestli má nějaké affiliates zájem spřátelit i na druhém blogu tak ať napíše. Budu ráda :)


taylormomsen-daily.blog.cz


Layout for ~ candice-accola

1. august 2011 at 21:06 | Lexie |  Ordered layouts
for ~ TheElitie/candice-accola.blog.cz | Candice + Ian | ©Lexie | náhled

FF Stíny Věčnosti ~ 01.

1. august 2011 at 17:49 | Cassie |  FF ~ Stíny Věčnosti
Nad Città di West zrovna vycházelo slunce a jeho paprsky ozařovaly rozbité okno. Neměl jsem v plánu zůstávat dlouho, tak dvě tři noci. Itálie byla už pro mou osobu moc nudná, chtělo to něco…jiného. Zvažoval jsem možnosti jako Amerika nebo Německo. Nakonec mi vyvstal na mysl bratr, pojedu ho navštívit. Určitě bude mít děsnou radost. Náš bratrský vztah - nenávist do konce věčnosti? Nejspíše.

Pohled mi sklouzl na můj prsten, kdybych ho neměl… Popel popelu. Prohrábl jsem si rukou vlasy,dnešní noc nebyla špatná. Pohlédl jsem na děvče s dlouhými hnědými vlasy a usmál jsem se. Zavrtěla se a probrala. Byla to dobrá "společnice", oči mi sklouzly na dvě ranky na jejím hrdle. Och, zapomněl jsem jí varovat, že výměna krve s upírem jí může způsobit psychické problémy, paranormální vidění a další nesmysly. Jak politování hodné.
Pohnula rty a pak zaúpěla, posadila se na postel a zmateně se rozhlížela okolo sebe. Přistoupil jsem k ní a podíval jsem se jí hluboce do očí, použil jsem Síly.
"Až odejdeš s tohoto bytu, nebudeš si vůbec nic pamatovat, nikdy ses semnou nesetkala a nevíš, kde jsi byla dnes v noci. Tenhle šátek budeš nosit a nebudeš si ho sundávat, dokud se ti krk nezahojí."
Jemně jsem jí uvázal okolo krku šátek, ale nepřerušoval jsem oční kontakt.
"Nepamatuji si, že jsem se s tebou kdy setkala, nevím, kde jsem byla dnes v noci. Ten šátek budu nosit a sundám si ho, až se mi krk zahojí."zopakovala omámeně. Tak je to správně, usmál jsem se na ní. Byla trošku malátná, ale s mou pomocí se jí podařilo obléknout se do přiléhavých džínů a trička s výstřihem do "v". Jako ve snách kráčela ke dveřím, které jsem jí - jako gentleman - otevřel.
Luxusní apartmá hotelu mi nadmíru vyhovovalo, možná, že se jim nebude líbit to roztříštěné okno; přiznávám, s tou dívkou jsem se nechal trochu unést, taky jim možná bude proti srsti na maďeru rozbitá skříňka u postele, ale peněz já mám dost.

Statistics (25.7. 2011 - 31.7. 2011)

1. august 2011 at 17:30 | Lexie |  Statistics
Navstevnost za minuly tyden (25.7. 2011 - 31.7. 2011) je:
Pondeli: 31
Utery: 31
Streda: 84
Ctvrtek: 51
Patek: 51
Sobota: 60
Nedele: 70

Celkem: 378