May 2011

Diary 04

27. may 2011 at 17:00 | Lexie |  Diary {Lexie}


Ach, ano. Další díl mého nudného žvatlání je tady. Nejdřív o mém životě :D Z matiky mam za tři. Ale jsem s tím celkem spokojená. Nejvíc mě překvapila učitelka. " Jsem velmi nadšená, nečekala jsem to od vás", nebo něco v tom smyslu. Mám menší podezření, že něco bere, pořád se usmívá a už dlouho nikoho neseřvala. Dokonce na mě byla milá. Svět se obrátil vzhůru nohama.

Teď k tomu hlavnímu. Jestli jste četli minulé diary tak víte, že kuju plány na nový design, Chci aby byl takový letní svěží, no prostě něco takovýho :) S Ninou se objevil ten krásný photoshoot v plavkách tak jsem si řekla, že něco zkusím. Ale pořád se nemůžu rozhodnout jakou fotku mám vybrat ta tu "hlavní", víte co tím myslím. V C.č máte menší ukazký. Tak prosím hlasujte, která fotka by se vám nejvíce líbila. Díky ....

Uptade 20:45 -
Raději ode mě nic v příštích dnech nečekejte. Máma měla na balkóně andulky a omylem je převrhla. Bydlíme v přízemí, ale klec se rozbila, andulky vyletěli. Prší a je pravděpodobnost tak jedna ku miliónu, že se najdou. Zítra budu vyvěšovat letáčky. Tak mi prosím držte palce. Tenhle rok je v naší rodině vysoká úmrtnost. Dědeček+Babička, 1 Andulka, 1 Křeček. A teď ještě 2 andluky. Jsem z toho zoufalá ...

Diary 03

24. may 2011 at 18:02 | Lexie |  Diary {Lexie}

Moc, moc se omlouvám, že neobíhám affts, nepřidávám články a tak dále. Ale mam teď děsnou depku. Po dvou týdnech jsem přišla do školy a hádejte co. Čtvrtletka z matiky z všeho co jsme poslední rok dělali. Kterou jsem dneka parádně pohnojila. Zítra čeština literatura. Asi před měsícem odešla ze školy jediná dobrá učitelka od, které jsem aspoň něco pochopila a dali nám "mladého" učitele. Zezačátku srandičky, vtípečky, ale teď - horor. Vůbec neučí podle osnov, a třeba. Když nám dneska oznamoval co, bude zítra v testu, cituji "Nó, asi něco z renesance, nejspíš Shakespear nebo Bible kralická. Asi mám přehnané nároky. A vůbec nelvtipnější je, že jedinej předmět z kterého nemám strach je fyzika. Moje noční můra.


Taky se můžete těšit na nový design. tahle tmavá věc se mi už vůbec nelíbí. Vrhnu se něj o víkendu. A ještě otázečka, pro ty co už si sedmičkou prošli. Vysvědčení se nikam nezapisuje, třeba na přihlášky na střední nebo tak, že ne? To bych byla docela v háji.Mad world ~ Gary Jules

Statistics (16.5. 2011 - 22.5. 2011)

24. may 2011 at 17:34 | Lexie |  Statistics


Navstevnost za minuly tyden (16.5. 2011 - 22.5. 2011) je:
Pondeli: 23
Utery: 22
Streda: 26
Ctvrtek: 19
Patek: 19
Sobota: 23
Nedele: 19

Celkem: 151
Slabota, ale co se dá dělat :) Za to může ta neaktivita ...

TVD Video » Hell

21. may 2011 at 18:52 | Lexie


Přináším vám mé nejoblíbenější fanvideo. Nejspíš ho většina už viděla, ale proč si to nezopakovat? :)
Moje oblíbená hláška - Damon: No Elena, I will not go to your bedroom with you. :D :D Jinak jsou tam skoro všechny mé oblíbené scény a je krásně sestříhané :)


Actors about third season ...

18. may 2011 at 11:22 | Lexie |  News about TVD

Nina Dobrev: Elena, pokud jde o ztráty, měla v tomto roce velmi těžké období, a protože neexistuje žádný limit pro nejhorší situace, bude to mít ještě horší. Její přítel právě utekl z města, aby šel s vrahem, který zabil její tetu. Myslíme si, že je to správný čas, protože uvidíte některé věci a vlastnosti z temné stránky Eleny. Věříme, že Elena získala právo být trochu naštvaná na svět. Pro Elenu ve městě zůstal Damon a Elena se bude snažit odolávat velikému pokušení, aby provedla nějakou potenciální záležitost s tímto "zlým hochem."

Ian Somerhalder: Těším se na setkání s následky, které přinese polibek. Bylo to ze soucitu? Byl to polibek na rozloučenou? Nebo to možná bylo skutečným lákadlem? Pokud vás zajímají záměry Eleny, je pravděpodobné, že Damon je na tom dobře. Také doufám, že Damon hraje důležitou roli v nevyhnutelné záchraně Stefana. Situace byla obrácena, jeho bratr Stefan je teď ten zlý, ale to neznamená, že Damon musí nutně být sladký a jemný. Bude se snažit udělat všechno, aby bratrovi pomohl, protože Stefanovi se toto stalo jen proto, že chtěl zachránit Damonův život. Jsem si jist, že Klaus je odhodlaný rozřezat jejich životy na malinkaté kousíčky.

Paul Wesley: Nemyslím si, že je Stefan ztracený případ, ale poslední epizoda ukázala, jak je snadné udělat z něho opět závisláka na krvi. Jeho moc je nepopíratelná a teď bude ještě větší. Stefan byl "správný" příliš dlouho. Doufám, že tato temná stránka nezmizí hned v první epizodě třetí série. Díky tomu, že je ze Stefana narkoman, mám šanci ukázat, co jsem všechno schopný zahrát a ukázat. Normální chlap nemůže být věrný a silný a stále se o všechny starat.

Steven R. McQueen: Na konci první sezóny, byli všichni na pochybách, zda se Jeremymu povedl jeho pokus o sebevraždu a přeměnu v upíra. Opět se můžete divit nad osudem bratra Eleny. Čarodějnice Bonnie řekla, že to bude mít následky, protože zneužila své pravomoce, když ho přivedla zpět k životu... Ale co z toho vyplývá pro vás nebo Jeremyho? Jeremy se vrátil... Viděli jsme v posledních epizodách, že se Jeremy cítil k ničemu. Teď má možnost pracovat s něčím nadpřirozeným. Možná, že jeho noví spoluhráči, ať už duchové, halucinace, zombie, nebo něco, mu pomůžou se více integrovat.

Katerina Graham: Nikdy jsem netajila, že nejsem nadšená z cesty Bonnie ve druhé sérii, takže doufám, že se do třetí série ještě změní. Ráda bych viděla, jak tráví více času doma se svými rodiči a v praxi mám obecnou představu o tom, kdo to je a co je důležité pro její rodinu mimo Gilberta. Jsem také zvědavá, zda Bonnie má stále v sobě sílu sto čarodějnic, protože Klause už zabít nemůže, takže jí je ta moc k ničemu.Kontrola Affiliates #1

18. may 2011 at 10:00 | Lexie |  Blog - News


Vím, vím. Jsem hrozné affts a ještě vás budu kontrolovat. Ale tato kontrola je čistě pro to abych si vtom udělala pořádek. Půlka affts je totiž pozastavená a druhá půlka má rozbitý počítač nebo já nevim co ještě. Upozornuju, že kontrola není - nezapíšeš,letíš

Zapisujte se ..

Pro Affts
01. Přezdívka
02. URL
03. V jaké si skupině
04. V jaké skupině chceš být
05. Jak často sem chodíš
06. Co by si tu změnila?

Pro nové affts ..
01. Přezdívka
02. URL
03. V jaké skupině chceš být
04. Proč chceš spřátelit?

Affts, které mají vyhlášenou nepřítomnost samozřejmě omluvím.
Jo, a ještě kdyby se mnou chtělo být nějaké affts sister site ( o čemž silně pochybuji) tak ať napíše :)

P.S: Kontrola bude trvat dva týdny ..

Version 0.3

17. may 2011 at 17:44 | Lexie |  Past Layouts

spokojenost ~ 80% | doba výroby ~ cca. 2hod. | by Lexie


Happy B-day Klaus!

16. may 2011 at 21:43 | Lexie
Dnes slaví narozeniny, kdo jiný než náš milovaný nebo nenáviděný Klaus. Přeju k třicítce všechno nejlepší Josephu Morganovy.

Diary 02

16. may 2011 at 19:15 | Lexie |  Diary {Lexie}

Zdravím všecny zbloudilce, kteří zavítali na tento blog. Mám tu pro vás pár zpráviček. Jsem nemocná a to už delší dobu, proto přidávám tak málo článku. Pořád a pořád nemocná. Chytnu chřipku i z větráku :).

Pomalu, ale jistě pracuju na fotogalerii. No spíše pomalu. Víte kolik má Nina shootů? Je toho strašně moc. Jinak k poslednímu dílu. Jediné slovo "wow" :D. Až doteď jsem nebyla až tak moc velký fanoušek Deleny, ale už tomu přicházím na chuť. Když šerifka postřelila Jeremyho tak mě málem trefil šlak :D. Nepřipadá vám, že si scénáristé nějak zasedli na postavy se začínajícím písmenem "J". Nejdřív Jenna pak John a teď málem Jeremy. Už se nemůžu dočkat září. No vlastně ani moc ne. Čeká mě osmá třída na té nejhorší základce na světě. Na blogu chystám jisté změny - jelikož teď bude ta čtyřměsíční pauza = asi né moc novinek, tak hodlám tento blog zaměřit hlavně na mou grafiku, designy atd. Pořád budu přidávát novinky, ale už ne tolik. Přece jenom blogů o Nině a novinkách už je docela dost.

Naprosto jsem si zamilovala tenhle song. Líbí se vám?


The Pretty Reckles - Make Me Wanna Die