O 2x21 a 2x22

30. april 2011 at 16:10 | Lexie |  Spoilers

Asi všichni z různých spoilerů nebo synopsisů víte o možnosti, že by milý producenti nechali Damona zemřít. Na vampire-diaries-tym.cz jsem našla přeložený rozhovor ve kterém se mluví o následujících epizodách 2x21 a 2x22. Já jsem si ho vyložila tak, že prostě zabijou Damona a potom nám ukážou pár flashbacků. Doufám že nejsou tak blbý aby udělali takovou kokotinu. Vždyť jim přece musí docvaknout, že polovina děvčat se na TVD dívá jenom kvůli Ianovi. Sníží si tak sledovanost. No a okradnou celý seriál o "šmrnc". Jestli se tak stane tak se z TVD stane pro mě obyčejný seriál bez ničeho zajímavého a až moc podobné Twilight, které v poslední době moc nemusim.
rozhovor viz. perex


Jenna se stane upírem: Ano, Klaus utvořil, co může být pouze osoba, čistě z Mystic Falls. Krátce poté, co Jena zjistila, že upíři existují, stala se nedílnou součástí dlouho očekávaného rituálu. "Příští epizoda se bude konat ve zbytku noci," říká Plec. "Je to Klausův pokus o provedení oběťního rituálu, ve kterém chce zlomit prokletí a v části v tom Jena hraje roli, takže i to, o co se všichni ostatní musí snažit je, aby ji před upírem, jako Klausovou obětí ochránilli."

Damona smrtelně pokousal vlkodlak: Pamatujete si Rose (Lauren Cohan)? Starobylou, ale sladkou upírku, která měla pouto s Damonem a když ji pokousal vlkodlak, tak mu pomalu umírala v náručí? Ano, není žádný lék na vlkodlačí kousnutí! "Finále je v podstatě konec silnice cesty Damona za celý rok," říká Plec. "Udělal tolik věcí a měl tolik možností, které tak podělal a teď je u konce svého života, a tak se musívyrovnat se všemi rozhodnutími co udělal. Nejen v tomto roce, ale od Katherine, což je 145 let. [Bude] prožíval ty chyby, které udělal s Katherine a bude se snažit o Elenino odpuštění. "

Stefan se bude snažit zachránit Damona: je "odhodlán udělat cokoli, co může možná zachránit svého bratra," říká Plec. "Stefan 'Počket, můj bratr konečně ukazuje svou lidskost? Lidskost , kterou jsem mu vzal před 145 lety? Nemůžu ho nechat zemřít teď!' Ale neexistuje žádný lék, tak co mám sakra dělat? To je finále. "

Elena se nechce stát upírem: S trochou naděje, že Elijahuv elixír opatřen, aby ušetřil Elenu, Damon vzal věci do svých rukou a nakrmil ji jeho kreví a jí v podstatě zajistí, že se promění v upíra ,pokud Klaus uspěje v rituálu. "Když jsme začali show, podobnost s Twilight byla extrémní," říká Plec. "To byl náš způsob jak uzavřít tuto kapitolu. Elena řekla, 'Nikdy jsem nechtěla udělat to rozhodnutí za minutu, protože jsem ještě dítě, a stále mám možnosti v mém životě, volby co bych chtěla dělat ', byla jsem šťastná, že ji nechali tuto introspekci, kdy už nemá možnost volby ".

Damon se bude snažit získat Elenino odpuštění: Damon se bude muset vypořádat s následky usvědčující Elenu k věčnosti bytí upír. "To je [Damonovo] největší ponaučení," Plec říká: "Můžete milovat někoho, s veškerou mocí ve vaší duši, ale stále máte na paměti, kdo jsou a co chtějí. Ve finále, ji Damon musí prosit o odpuštění za to, co udělal a on zoufale chce aby mu odpustila. On teď má navíc důvod s vlkodlačím kousnutím. 'Nemohu zemřít s tím, že mě nenávidíš,' to je jeho cíl. "

Producenti by ve skutečnosti nezabili Damona, že jo? Je to tak? Zatímco Plec hravě vtipkovala, "Kdokoli může zemřít!" a "Kdo potřebuje Iana Somerhaldera?" producenti se nebojí udělat pár těžkých rozhodnutí. "Budou to těžké a tragické následky a ztráty na životech, bude to drsné během posledních několika epizod," říká Plec. "Je to upíří show a je tam v sázce mnoho životů, ale o tom to je. Pokud si kluci nevěří, ponese to následky na život a na smrt, pak nemůžeme dělat svou práci. Bohužel jsme uvedli do pohybu tento rituál, který potřebuje hodně obětních prvků. Doufáme, že diváci věří v naše rozhodnutí, jako vypravěčům s našimi rozhodnutími. Vždy,tam bude rozhodnutí, která nejsou populární. "

Dokonce i když postavy umírají, nemusíme je vidět naposledy: Například když byla Lexi (Arielle Kebbel) zabita v její první epizodě v seriálu, tak producenti byli schopni přivést ji zpět v záběrech do minulosti. "Tam bude postav, které si myslíte, že jsou pryč, takže máme způsoby, jak nechat naše publikum vidět své favority zase v průběhu času," říká Plec
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Přispěj kliknutím :)

Tady
Nebo tady

Comments

1 Bejz. Bejz. | Email | Web | 30. april 2011 at 17:30 | React

Jako Damon? Tss.. Damon je oproti ní slušňáček =D Ale ne, Damon a Katherine jsou stejně nejlepší, jsou takoví osobití.

2 Dami Dami | Web | 30. april 2011 at 23:07 | React

no jo četl jsem už spousty názorů na "zabití" Damona a většina souhlasila s tím, že se nebudou dívat, když zemře.... mě to bude neskutečně mrzet a nějakou tu dobu budu nadávat na scénaristy apod. ,ale i tak tam mám ještě Ninu:))

3 Bejz. Bejz. | Email | Web | 1. may 2011 at 8:51 | React

Já to radši číst nebudu =D Jsem totiž u 2x03.. Zato jsem četla čtyři knížky =D

4 Adelle Adelle | Web | 1. may 2011 at 10:25 | React

To si snad dělají srandu! Damon nemůže umřít! Co mi budou nějaké flashbacky? Já chci pořádného Damona tady a teď! Osobně se na TVD budu dívat i po jeho smrti, ale budu hodně naštvaná!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama