2x18 - Spoilers

14. april 2011 at 15:49 | Lexie |  Spoilers
Dozvíme se, jak moc toho Matt a šerifka ví?
- Ano. Bohužel pro bratry Salvatory, Caroline a Tylera, ví téměř vše. Matt bojuje, aby udržel svůj bezstarostný výraz, když bere Caroline na bál.

Bude Damon znovu bez trička?
- Ne. Ale bude mít kožené kalhoty. Určitě dokážete použít svoji představivost.
Umí Jeremy Gilbert tancovat?
- Moc ne, ale na jeho obranu, nemá na tancování zrovna náladu.
Uvidíme nějaké dobré scény s Damonem a Elenou/ Damonem a Bonnie/ Stefanem a Caroline/ Mattem a Caroline nebo Jeremym a Bonnie?
- Všechny výše uvedené. Tento díl bude nářez. A ano, uprostřed hrozného večera spolu budou mít Damon a Elena jednu šťastnou chvilku. Ještě k té facce z proma… Až uvidíte, proč je Elena tak zničená, její reakci pochopíte.
Na jakou písničku budou Damon a Elena tancovat?
- Ve verzi, kterou jsme viděli, tancují na "Last Kiss" - Pearl Jam verzi, ne originál z roku 1961 od Wayne Cochrana. Přesto pozor: Někdy se hudba může měnit mezi hrubým střihem a konečnou verzí.
Objeví se v tomto díle Katherine?
- Krátce. Nebude mít dobrý den.
Má Klaus svoji upírskou sílu, když je v Alaricově těle? Dostane Alaric své tělo zpět?
- Určitě má svoji sílu a v Alaricově těle nepotřebuje být "pozvaný" do domu Salvatorů, také známého jako nový bezpečný dům Eleny. Víme tohle… Tak dlouho, jak bude Klaus v Alaricově těle, bude Alaric v hrozném nebezpečí. Mat Davis odvádí při hraní Klause skvělý výkon, až nám naskakuje husí kůže… A my se tomu párkrát také zasmáli. Ten chlap je silně pomatený.
Budou se Stefan a Damon hádat o tom, jak zachránit Elenu?
- Mají velmi rozdílné strategie. A tajemství, která Damon neříká Stefanovi, začínají narušovat vztah, na jehož budování pracovali během posledních dvou sérií.


 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement